Dane adresowe:

Miejski Ośrodek Pomocy
Społecznej w Czeladzi

ul. 17 Lipca 27, 41-250 Czeladź
tel. 32 265-14-42

Jesteś na: Strona główna / Aktualności

Aktualności

15 MAJ 2017

Dzień Solidarności Międzypokoleniowej „Młodość i Doświadczenie”

  Dzień Solidarności Międzypokoleniowej
„Młodość i Doświadczenie”

Jeszcze do niedawna sześćdziesięciolatkowie poznawali się głównie na dancingach w Ciechocinku a dzisiaj grupa 60+, to często ludzie aktywni zawodowo, którzy na nowo podejmują wyzwania związane z samorealizacją i spełnianiem marzeń.

Dnia 12 maja 2017 br Klub Seniora „Wrzos” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi miał zaszczyt wystąpić w niezwykłym wydarzeniu - pod hasłem „Młodość i Doświadczenie”, które miało miejsce w Kopalni Kultury w Czeladzi zorganizowanym przez Radę Seniorów naszego miasta.

Nasza koleżanka Pani Aleksandra Golda zaśpiewała piosenkę „Zakochani są wśród nas” i porwała do wspólnego śpiewania całą zgromadzoną publiczność. Następnie Pani Janina Stencel w sposób dowcipny i wesoły wyrecytowała skecz „Poczta senioralna”. Kolejną artystką była Pani Krystyna Zielińska, która przedstawiła nam wzruszający wiersz „Lustro”. Na koniec wszyscy klubowicze zaśpiewali piosenkę pt. „Wrzosie, wrzosie” tym samym pokazując swój talent wokalny.

Dziękujemy bardzo Przewodniczącej Rady Seniorów Pani Barbarze Strzeleckiej za możliwość pokazania naszych talentów i wsparcie.

Podziękowania należą się również kierownikowi Kopalni Kultury Panu Łukaszowi Kożuchowi, za miłe przyjęcie, ogromne serce i opiekę nad naszą grupą.

Wszyscy klubowicze przesyłają buziaki dla Pani Agaty Krajewskiej za przygotowanie nas do prezentacji od strony wokalnej.

Szczególne podziękowania kierujemy do Dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi, Pani Anety Jóźwin-Rybskiej za to, że nie tylko w tym dniu ale przez cały rok wspiera nas, pomaga i motywuje do aktywnego działania :-)

 

12.05.2017r. - Dzień Solidarności Międzypokoleniowej „Młodość i Doświadczenie”

 

wszystkie aktualności rejestr zmian wiadomości

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

  • Podmiot udostępniający informację:Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Czeladzi
  • Pierwsza publikacja:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
  • Aktualizacja publikacji:Ledwoń Dominik2016-02-29 11:01:17
  • Wytworzenie publikacji:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
  • Zatwierdzenie informacji:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
Drukuj Liczba odwiedzin: 56

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl