Dane adresowe:

Miejski Ośrodek Pomocy
Społecznej w Czeladzi

ul. 17 Lipca 27, 41-250 Czeladź
tel. 32 265-14-42

Jesteś na: Strona główna / Aktualności

Aktualności

14 PAŹ 2016

Senioralia 2016 - Festyn „Przy pisku - dysku”

Senioralia 2016

Festyn „Przy pisku – dysku”

 

Festiwal Waty Cukrowej – konkurs na największą watę cukrową, grill z kiełbaskami, degustacja - „Moje smaki z dzieciństwa” - oranżada, wata cukrowa, słodycze czekoladopodobne, loteria fantowa - „Jabłuszko pełne snu”, zgaduj – zgadula na wesoło „Lizaki Senioraki”… to tylko niektóre atrakcje Festynu na Placu Victora Viannaya Czeladź – Piaski, który odbył się dnia 8 października br.
Przewodnicząca Rady Seniorów Pani Barbara Strzelecka oddała w ręce Burmistrza Miasta Czeladź klucze do bram Miasta. Następnie na scenie wystąpiła Pani Bożena Związek, która przypomniała nam piosenki z lat 60-tych.
Naszymi gośćmi byli również członkowie Wojkowickiego Stowarzyszenia „Aktywny Wojkowicki Senior”… śpiewali pięknie piosenki biesiadne. Niewątpliwą atrakcją był pokaz zumby gdzie instruktorka Pani Katarzyna Nowak wraz z grupą sympatycznych Pań rozgrzała wszystkich w ten zimny, deszczowy dzień.
Serdeczne podziękowania składamy na ręce Starosty Będzińskiego Pana Arkadiusza Watoła. Dziękujemy również: Delta Oil Plus Sp.zoo w Czeladzi, Radnym Miasta Czeladź - Pani Ewie Fronczek, Pani Patrycji Juszczyk i Panu Andrzejowi Mentel.
Wszyscy bawili się doskonale. „Lubię się śmiać, tańczyć, bywać… Nie wolno zamykać się w domu i czas spędzać przed telewizorem...” - powiedziała jedna z uczestniczek Festynu.
Senioralia to nie tylko rozrywka...chodzi także o zorganizowanie czasu dla osób starszych, pobudzenie ich do działania, a przede wszystkim łamanie stereotypu seniora jako osoby, która nie interesuje się niczym innym niż kolejkami u lekarzy oraz swoimi chorobami. Nigdzie przecież nie jest powiedziane, że ciekawość świata, chęć nauki czegoś nowego i radość życia z wiekiem ma zanikać :-)

 

Oto kilka fotek z Festynu ...

 

14.10.2016r. - Senioralia 2016 - Festyn „Przy pisku – dysku”

  • 1
  • 2
  • 3
wszystkie aktualności rejestr zmian wiadomości

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

  • Podmiot udostępniający informację:Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Czeladzi
  • Pierwsza publikacja:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
  • Aktualizacja publikacji:Ledwoń Dominik2016-02-29 11:01:17
  • Wytworzenie publikacji:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
  • Zatwierdzenie informacji:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
Drukuj Liczba odwiedzin: 56

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl