Dane adresowe:

Miejski Ośrodek Pomocy
Społecznej w Czeladzi

ul. 17 Lipca 27, 41-250 Czeladź
tel. 32 265-14-42

Jesteś na: Strona główna / Aktualności

Aktualności

21 GRU 2017

Spotkanie Wigilijne w Klubie Seniora „Wrzos” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi

 

Spotkanie Wigilijne
w Klubie Seniora „Wrzos”
Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej
w Czeladzi

Jest noc, lecz nie ma ciemności
Gdy płacze z zimna maleńki Bóg
Opatrzy serca załamane,
Skruszone poskłada
Co ludzkie – staje się boskie,
To już…

Święta Bożego Narodzenia to dla wielu z nas najpiękniejsze, najcieplejsze, rodzinne, pełne radości chwile. Każdy z nas pewnie chciałby, aby trwały choć troszkę dłużej.

Dlatego już z początkiem grudnia czuć i widać świąteczne przygotowania do tego wyjątkowego spotkania wigilijnego, które bez wątpienia łączy i napełnia nasze serca niezwykłą radością, życzliwością, której na co dzień czasami tak bardzo nam brakuje. W naszym Klubie przygotowania do tego wyjątkowego dnia również miały miejsce.

Wczoraj (19.12.2017r.) o godz. 14.00 wszyscy zasiedli do pięknie przystrojonego stołu. Klubowicze z niecierpliwością czekali na gości którzy zaszczycili nas swoją obecnością:

Burmistrz Miasta -Pan Zbigniew Szaleniec, Proboszcz Parafii pw. Matki Boskiej Bolesnej-ks. Józef Handerek, Zastępca Burmistrza ds. Społecznych- Beata Zawiła, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej- Aneta Jóźwin-Rybska, Zastępca Dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej- Krzysztof Leśniak, Przewodnicząca Rady Seniorów- Barbara Strzelecka, Radna Rady Miejskiej- Patrycja Juszczyk, Radny Rady Miejskiej- Dariusz Pietrzykowski, Prezes Związku Emerytów i Rencistów- Andrzej Leszczyński.

Następnie nadeszła pora wspólnej modlitwy i łamania się opłatkiem. To niezwykle wzruszający moment, który zapada wszystkim w pamięci i wreszcie czas wspólnego posiłku, na który składały się tradycyjne wigilijne potrawy.

Nasi goście otrzymali „szydełkowe aniołki” a klubowicze domki ze słodką niespodzianką.

Koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu uczennicy Szkoły Muzycznej w Sosnowcu udał się znakomicie… Maja Szkutnik (nasz kochany Aniołek) śpiewała pięknie i radośnie.

Oto kilka zdjęć:

19.12.2017r. - Spotkanie Wigilijne w Klubie Seniora „Wrzos” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi

  • 1
  • 2
wszystkie aktualności rejestr zmian wiadomości

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

  • Podmiot udostępniający informację:Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Czeladzi
  • Pierwsza publikacja:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
  • Aktualizacja publikacji:Ledwoń Dominik2016-02-29 11:01:17
  • Wytworzenie publikacji:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
  • Zatwierdzenie informacji:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
Drukuj Liczba odwiedzin: 56

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl