Dane adresowe:

Miejski Ośrodek Pomocy
Społecznej w Czeladzi

ul. 17 Lipca 27, 41-250 Czeladź
tel. 32 265-14-42

Jesteś na: Strona główna / Aktualności

Aktualności

  • Znaleziono 340 wiadomości.

„Piosenki wakacyjne”

Klub Seniora „Wrzos” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi zaprasza wszystkich Seniorów z naszego miasta na zajęcia muzyczne przy gitarze, na których wspólnie śpiewać będziemy piosenki wakacyjne :-)

„Międzypokoleniowy rambit na wesoło”

Klub Seniora „Wrzos” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi zaprasza wszystkich Seniorów z naszego miasta na integracyjne zajęcia ruchowe z dziećmi z Kreatywnej PIASKownicy :-)

„Wesołe akwarium… integracyjne zajęcia plast

Klub Seniora „Wrzos” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi zaprasza wszystkich Seniorów z naszego miasta na integracyjne zajęcia plastyczne z dziećmi z Kreatywnej PIASKownicy :-)

Dzień Solidarności Międzypokoleniowej "Młodoś

Dnia 16 maja br Klub Seniora „Wrzos” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi miał zaszczyt wystąpić ze swoją prezentacją w Kopalni Kultury :-)

„Piosenki naszej młodości”

Wczorajsze popołudnie (15.05.2018r.) mimo padającego deszczu było radosne i rozśpiewane… a dlaczego? To członkowie Klubu Seniora „Wrzos” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi i Seniorzy z naszego miasta uczestniczyli licznie w zajęciach muzycznych ;-) a śpiewali pięknie.

Poszukiwani kandydaci na opiekunów prawnych i kur

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi podaje do wiadomości, że przyjmuje zgłoszenia kandydatów na opiekunów i kuratorów ustanawianych przez Sąd Rejonowy w Będzinie dla osób częściowo lub całkowicie ubezwłasnowolnionych.

„Majowa łąka... integracyjne zajęcia plastycz

Klub Seniora „Wrzos” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi zaprasza wszystkich Seniorów z naszego miasta na integracyjne zajęcia plastyczne z dziećmi z Kreatywnej PIASKownicy :-) Co zabieramy na zajęcia?…. UŚMIECH :-)

„Piosenki naszej młodości...”

Klub Seniora „Wrzos” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi zaprasza wszystkich Seniorów z naszego miasta na zajęcia muzyczne przy gitarze, na których wspólnie śpiewać będziemy piosenki naszej młodości :-)

ZGŁOŚ KANDYDATA na „BOHATERA BIAŁEJ WSTĄŻKI

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Czeladzi serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Czeladzi do udziału w konkursie na „Bohatera Białej Wstążki”.

„Bezpieczny Senior”

Dnia 17.04.2018r ponownie członkowie Klubu Seniora „Wrzos” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi oraz Seniorzy z naszego miasta spotkali się w Pracowni Orange aby porozmawiać o bezpieczeństwie.

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

  • Podmiot udostępniający informację:Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Czeladzi
  • Pierwsza publikacja:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
  • Aktualizacja publikacji:Ledwoń Dominik2016-02-29 11:01:17
  • Wytworzenie publikacji:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
  • Zatwierdzenie informacji:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
Drukuj Liczba odwiedzin: 56

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl