Dane adresowe:

Miejski Ośrodek Pomocy
Społecznej w Czeladzi

ul. 17 Lipca 27, 41-250 Czeladź
tel. 32 265-14-42

Jesteś na: Strona główna / Aktualności

Aktualności

  • Znaleziono 307 wiadomości.

Walentynki  - „Zakochani są wśród nas”

Klub Seniora „Wrzos” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi zaprasza wszystkich Seniorów z naszego miasta na walentynkowy recital piosenek o miłości… Maja Szkutnik.

Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu nr 10 w Czela

W zimowy miesiąc styczeń wpisane są takie dni, które wzbudzają ogromne emocje – to święto Babci i Dziadka. Bez wątpienia dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, to oni czynią dzieciństwo udanym i szczęśliwym.

„Babcia, Dziadek i… Ja”

Zabawy z Babcią i Dziadkiem to świetna sprawa! Babcie i Dziadkowie chyba już nikomu nie kojarzą się z laską, siwizną i bujanym fotelem.... zabawy z nimi mają nie tylko bawić, ale i cieszyć.

„Odcienie muzyki”

Za nami kolejne spotkanie, tym razem o muzyce klasycznej i wielkich kompozytorach (16.01.2018r.) z Panem Krzysztofem Zięcikiem, członkiem Stowarzyszenia Twórców Kultury Zagłębia Dąbrowskiego… poetą, malarzem… człowiekiem o niezwykłej wrażliwości :-)

„ZŁOŚĆ PIĘKNOŚCI SZKODZI”  :-(

Negatywne emocje są w stanie nas osaczyć i przytłoczyć, nie pozwalając niekiedy nawet na swobodny oddech. Budzą nas w nocy, powodują niepokój i strach w ciągu dnia. Nie pozwalają nam na rozwinięcie naszego potencjału.

Wieczór kolęd i pastorałek w wykonaniu Pani Mar

Czwartkowy wieczór 11 stycznia br to czas, którym licznie zebrani w Pracowni Orange Czeladź – Piaski członkowie Klubu Seniora „Wrzos” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz Seniorzy z naszego miasta, pożegnali okres Bożego Narodzenia....

Ferie tańsze z Kartą Dużej Rodziny

Nachodzące ferie zimowe to czas odpoczynku głównie dla dzieci, ale także ich rodziców. Wiąże się to z różnymi wydatkami, które można znacząco obniżyć, korzystając z Karty Dużej Rodziny.

„Karnawałowe spotkanie z wierszem i piosenką

Wczoraj (9 stycznia 2018r.) w Pracowni Orange Czeladź – Piaski ul. Zwycięstwa 6 członkowie Klubu Seniora „ Wrzos” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi i Seniorzy z naszego miasta gościli Panią Jolantę Klimek (Bąk) przesympatyczną czeladzką poetkę :-)

Karta Dużej Rodziny

W związku z wejściem w życie od 1 stycznia 2018r. zmian w ustawie o Karcie Dużej Rodziny, wszystkie rodziny zamieszkujące w gminie Czeladź, które złożyły wniosek o przyznanie tradycyjnej formy karty do dnia 31 grudnia 2017r. mogą wnioskować o przyznanie dodatkowej elektronicznej formy karty dla każdego członka rodziny wielodzietnej.

OGŁOSZENIE

Ogłoszenie dotyczące Dodatku Energetycznego

Kategoria: Aktualności całość aktualności: OGŁOSZENIE

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

  • Podmiot udostępniający informację:Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Czeladzi
  • Pierwsza publikacja:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
  • Aktualizacja publikacji:Ledwoń Dominik2016-02-29 11:01:17
  • Wytworzenie publikacji:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
  • Zatwierdzenie informacji:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
Drukuj Liczba odwiedzin: 56

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl