Dane adresowe:

Miejski Ośrodek Pomocy
Społecznej w Czeladzi

ul. 17 Lipca 27, 41-250 Czeladź
tel. 32 265-14-42

Jesteś na: Strona główna / Aktualności

Aktualności

  • Znaleziono 294 wiadomości.

„Biała Wstążka”

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Czeladzi jest inicjatorem Kampanii „Biała Wstążka” realizowanej w ramach światowych 16 dni przeciw przemocy, która pierwszy raz była realizowana na terenie miasta Czeladź.

Pomoc osobom bezdomnym w okresie sezonu zimowego 2

Władze miasta oraz przedstawiciele czeladzkich instytucji, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Straży Miejskiej i Policji zwracają się z apelem do mieszkańców naszego miasta o zwrócenie szczególnej uwagi na osoby wymagające pomocy.

Konkurs z nagrodami „Jaka to piosenka?”

Członkowie Klubu Seniora „Wrzos” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi zapraszają wszystkich Seniorów z naszego miasta na konkurs z nagrodami „Jaka to piosenka?” :-)

Konsultacje Społeczne - Usługi

W dniach od 30.11.2017 do 6.12.2017r. odbędą się konsultacje społeczne w sprawie projektu uchwały dotyczącej szczegółowych warunków przyznawania i ustalania odpłatności za usługi opiekuńcze i specjalistyczne usługi opiekuńcze, z wyłączeniem specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi oraz szczegółowych warunków częściowego lub całkowitego zwalniania od opłat, czy też trybu ich pobierania.

Zajęcia psychologiczne „Samotność w tłumie .

Samotność w tłumie hmm… brzmi paradoksalnie, choć z pewnością wiele z nas tego doświadcza. Czujemy się osamotnieni, czasem postanawiamy wziąć się w garść, idziemy do znajomych i mamy ochotę jak najszybciej wyjść, bo... czujemy się jeszcze bardziej sami. Tak bardzo boimy się samotności, a przecież jak się głębiej nad tym zastanowić... czasem jest nam potrzebna.

„Książka pod choinkę”

Książka jest zawsze dobrym pomysłem na prezent. Nie ma chyba nic przyjemniejszego niż znalezienie pod świątecznym drzewkiem długo wyczekiwanej książki :-)

OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

Kategoria: Aktualności całość aktualności: OGŁOSZENIE
Dzień Pracownika Socjalnego

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego życzę wszystkim pracownikom Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi, przede wszystkim zdrowia, szczęścia osobistego i rodzinnego oraz samorealizacji w sprawach zawodowych. Wszelkiej pomyślności, poczucia spełnienia i satysfakcji w niesieniu pomocy drugiemu człowiekowi. Niech każdy dzień tej odpowiedzialnej pracy przynosi zadowolenie oraz oczekiwane efekty.

Gala Finałowa podsumowanie działań na rzecz cze

Klub Seniora „Wrzos” jest placówką działającą w ramach struktury Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi i skupia 30 osób. W Klubie prowadzone są zajęcia kulturalne, edukacyjne i integrujące, zgodne z oczekiwaniami uczestników oraz ich predyspozycjami.

„W listopadowym zmierzchu”

Członkowie Klubu Seniora „Wrzos” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi zapraszają wszystkich Seniorów z naszego miasta na spotkanie z Panem Krzysztofem Zięcikiem – prezentacja multimedialna obrazów historycznych wraz z recytacją wierszy z tomiku „Rapsodia Polska”

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

  • Podmiot udostępniający informację:Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Czeladzi
  • Pierwsza publikacja:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
  • Aktualizacja publikacji:Ledwoń Dominik2016-02-29 11:01:17
  • Wytworzenie publikacji:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
  • Zatwierdzenie informacji:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
Drukuj Liczba odwiedzin: 56

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl