Dane adresowe:

Miejski Ośrodek Pomocy
Społecznej w Czeladzi

ul. 17 Lipca 27, 41-250 Czeladź
tel. 32 265-14-42

Jesteś na: Strona główna / Aktualności

Aktualności

  • Znaleziono 263 wiadomości.

Warsztaty rozwojowe  pt. "Ja i Ty inaczej My".

Jeżeli interesują Państwa teorie na temat różnic międzypokoleniowych w zakresie antropologii kultury i psychologii, dodatkowo - nurtuje Was pytanie: jak można wpływać na komunikację z innymi ludźmi? Serdecznie zapraszamy na te warsztaty!

„Ćwiczenia umysłu dla Seniorów”

Dla wielu seniorów zakończenie pracy zawodowej to czas odpoczynku, spokoju lub możliwości oddania się ulubionym zajęciom. Jednak czy to dobry moment aby pozwolić na to, żeby umysł też poszedł na emeryturę?

Karta Dużej Rodziny - aplikacja mobilna „kdr na

Od 1 sierpnia 2017 r. dzięki specjalnej aplikacji mobilnej „kdr na smartfonie” korzystanie z Karty będzie możliwe od razu po jej przyznaniu przez wójta, burmistrza lub prezydenta miasta, bez konieczności oczekiwania na wydruk plastikowego nośnika. Plastikowa karta pozostanie jednak w obiegu. Posiadacze Karty będą mogli korzystać z obu form alternatywnie.

Karta Dużej Rodziny - Więcej zniżek dla rodzin

Od 1 sierpnia do końca lipca 2019 r. dla wszystkich beneficjentów Karty Dużej Rodziny sieć sklepów Lidl oferować będzie specjalne rabaty na szczególnie ważne dla rodzin grupy asortymentowe, we wszystkich sklepach w Polsce.

INFORMACJA

Powrót dzieci z kolonii w Zawoi: Czeladź ul. 17 Lipca o godzinie 16:30. Prosimy rodziców o punktualne przybycie na miejsce zbiórki.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: INFORMACJA
INFORMACJA

Dział Świadczeń Rodzinnych i Alimentacyjnych informuje, ze dnia 07 lipca 2017 roku Sejm uchwalił ustawę o zmianie niektórych ustaw związanych z systemem wsparcia rodzin, która nowelizuje między innymi ustawę o świadczeniach rodzinnych, ustawę o pomocy osobom uprawnionym do alimentów oraz ustawę o pomocy państwa w wychowywaniu dzieci.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: INFORMACJA
Czas Na Samodzielność

W związku z realizowanym przez Galicyjskie Centrum Edukacji z Krakowa Projektem „Czas na samodzielność” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, 13 osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności i korzystających ze wsparcia MOPS w Czeladzi w dniu 10.07.2017 roku wyjechało na pięciodniowy wyjazd.

Informacje o koloniach organizowanych przez Miejsk

Wzorem lat ubiegłych Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Czeladzi przygotował ofertę wyjazdową na kolonie letnie w górach dla 60 dzieci z terenu miasta Czeladź.

Spotkanie organizacyjne

Spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci wyjeżdżających na turnus kolonijny do Zawoi odbędzie się w dniu 06.07.2017 roku w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Czeladzi przy ul. Sportowej 7 o godzinie 14:00

„Wakacji nadszedł czas”

Klub Seniora „Wrzos” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi, życzy wszystkim Seniorom samych słonecznych, ciepłych i relaksujących dni :-)

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

  • Podmiot udostępniający informację:Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Czeladzi
  • Pierwsza publikacja:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
  • Aktualizacja publikacji:Ledwoń Dominik2016-02-29 11:01:17
  • Wytworzenie publikacji:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
  • Zatwierdzenie informacji:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
Drukuj Liczba odwiedzin: 56

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl