Dane adresowe:

Miejski Ośrodek Pomocy
Społecznej w Czeladzi

ul. 17 Lipca 27, 41-250 Czeladź
tel. 32 265-14-42

Jesteś na: Strona główna / Aktualności

Aktualności

  • Znaleziono 263 wiadomości.

„Książka w plecaku”

Jedziesz na wakacje? Nie zapomnij o książce. Zbliżają się wakacje, czas wypoczynku i moment kiedy można sięgnąć po ulubioną książkę.

„Robota pali się w rękach”

Właśnie malujemy nasz budynek Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Czeladź-Piaski ul. Zwycięstwa 6. (dnia 12.06.2017r.)

Street art murale warsztatów ciąg dalszy

Wczoraj (08.06.br) członkowie Klubu Seniora „Wrzos” pod czujnym okiem Pani Karoliny Ogłódek przystąpili do dalszych prac. W ramach warsztatu dyskutowano o konkretnym temacie, którego dotyczyć ma mural. Burza mózgów angażująca wszystkie osoby uczestniczące w zajęciach pozwoliła na zaprojektowanie muralu. Było bardzo dużo propozycji.

„Muzyka odcieni” z Klubem Seniora „Wrzos”

Spektakl edukacyjny sceny poetycko – muzycznej „Akwamaryn” już za nami. Wczorajsze popołudnie (08.06.br) w Pracowni Orange ul. Zwycięstwa 6, było pełne liryzmu i zadumy.

Prelekcja: ”Jak szybko i skutecznie wyleczyć za

Wczoraj (06.06.br) w Pracowni Orange Czeladź-Piaski ul. Zwycięstwa 6 odbyła się prezentacja multimedialna na temat leczenia zaćmy.

„Książka w plecaku”

Klub Seniora „Wrzos” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi zaprasza wszystkich chętnych Seniorów z naszego miasta na spotkanie z Kierownikiem Filii nr 2 MBP Czeladź - Panią Joanną Herman, która doradzi nam jakie książki warto spakować na wakacje.

„Muzyka odcieni”

Klub Seniora „Wrzos” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi zaprasza wszystkich chętnych Seniorów z naszego miasta na spektakl edukacyjny pt; „ Muzyka odcieni” o sławnych malarzach i wielkim światowym malarstwie.

Dzień Dziecka z Przedszkolem nr 10 w Czeladzi

Dnia 31 maja br członkowie Klubu Seniora „Wrzos” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi bawili się wyśmienicie w ogrodzie przed budynkiem ul. Zwycięstwa 6. Kolorowe balony, Drzewko Szczęścia, pyszne kiełbaski z grilla, wata na patyku, tańce disco, zabawy ruchowe z chustą animacyjną to atrakcje, które sprawiły przyjemność i radość nie tylko dzieciom z Przedszkola nr 10 Czeladź – Piaski.

Prelekcja na temat: Jak szybko i skutecznie wylecz

na którą zaprasza Klub Seniora „Wrzos” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladź

Formy pomocy na rzecz Seniorów w naszym mieście

Dnia 25.05.2017r. Klub Seniora „Wrzos” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi zaprosił do Pracowni Orange Z-cę Dyrektora MOPS Pana Krzysztofa Leśniaka, Dyrektora Domu Pomocy Społecznej im. J.Kaczmarka Pana Dominika Hodurka oraz Przewodniczącą Rady Seniorów naszego miasta Panią Barbarę Strzelecką, na spotkanie w trakcie którego poruszane były dość ważne tematy dotyczące osób starszych.

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

  • Podmiot udostępniający informację:Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Czeladzi
  • Pierwsza publikacja:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
  • Aktualizacja publikacji:Ledwoń Dominik2016-02-29 11:01:17
  • Wytworzenie publikacji:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
  • Zatwierdzenie informacji:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
Drukuj Liczba odwiedzin: 56

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl