Dane adresowe:

Miejski Ośrodek Pomocy
Społecznej w Czeladzi

ul. 17 Lipca 27, 41-250 Czeladź
tel. 32 265-14-42

Jesteś na: Strona główna / Aktualności

Aktualności

  • Znaleziono 294 wiadomości.

„Biały miś…… piosenki biesiadne”

Piosenki biesiadne mają w naszym kraju bogatą historię… stanowiły bowiem nieodłączny element dobrego wesela. Choć tradycja ta już niemal zaginęła, ciągle na weselach można usłyszeć zespoły weselne grające muzykę biesiadną. Czy macie Państwo ochotę pośpiewać i przypomnieć sobie niektóre teksty i melodię?

Tydzień Seniora w Powiecie Będzińskim listopad

Starostwo Powiatowe w Będzinie organizuje w dniach 18 - 25 listopada 2017 r. cykl wydarzeń dla seniorów w ramach Tygodnia Seniora w Powiecie Będzińskim.

„Prostota i umiar kluczem do szczęśliwego i ha

Nie chodzi tu absolutnie o życie w ascezie i wyrzeczenie się wszelkich wygód i dóbr materialnych na rzecz życia blisko natury z minimalną ilością rzeczy. Prostoty szukamy w sobie.

OGŁOSZENIE

Uprzejmie informujemy, że w dniu 10 listopada 2017r. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Czeladzi czynny będzie do godziny 12.00

Kategoria: Aktualności całość aktualności: OGŁOSZENIE
„Rozkwitają pąki białych róż...”

11 listopada - Święto Niepodległości - to dla każdego Polaka ważna data - symbol miłości Ojczyzny, walki o wolność, symbol wiary i zwycięstwa. Dla upamiętnienia tej ważnej rocznicy,

Dlaczego warto znać zasady savoir-vivre?!

Czy dobre maniery są nadal w cenie? Czy może jako zachowania przeszły do lamusa? Dlaczego warto wgłębiać się w zawiłości i zasady savoir-vivre? Znajomość norm dobrego zachowania daje nam poczucie bezpieczeństwa, pomaga odnaleźć się w niezręcznej czy trudnej sytuacji i wyjść z niej z twarzą.

„Piosenki naszej młodości”

Bella bella donna, Głęboka studzienka, W zielonym gaju, Szła dzieweczka, Biały miś… la la la.… to tylko niektóre piosenki śpiewane przez Seniorów w czwartkowe popołudnie (12.10.2017r.) w Pracowni Orange Czeladź – Piaski.

Ogłoszenie

Ogłoszenie

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Ogłoszenie
„Książki na jesienne wieczory”

Zaczęło się, nadchodzą... długie, trochę mroczne i mokre, chłodne, a czasem ponure, jesienne wieczory. Można je przecież ocieplić i rozświetlić herbatą z imbirem, ciepłym kocem i... książką.

Ogłoszenie

Ogłoszenie

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Ogłoszenie

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

  • Podmiot udostępniający informację:Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Czeladzi
  • Pierwsza publikacja:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
  • Aktualizacja publikacji:Ledwoń Dominik2016-02-29 11:01:17
  • Wytworzenie publikacji:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
  • Zatwierdzenie informacji:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
Drukuj Liczba odwiedzin: 56

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl