Dane adresowe:

Miejski Ośrodek Pomocy
Społecznej w Czeladzi

ul. 17 Lipca 27, 41-250 Czeladź
tel. 32 265-14-42

Jesteś na: Strona główna / Aktualności

Aktualności

  • Znaleziono 266 wiadomości.

Dzień Dziecka z Przedszkolem nr 10 w Czeladzi

Dnia 31 maja br członkowie Klubu Seniora „Wrzos” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi bawili się wyśmienicie w ogrodzie przed budynkiem ul. Zwycięstwa 6. Kolorowe balony, Drzewko Szczęścia, pyszne kiełbaski z grilla, wata na patyku, tańce disco, zabawy ruchowe z chustą animacyjną to atrakcje, które sprawiły przyjemność i radość nie tylko dzieciom z Przedszkola nr 10 Czeladź – Piaski.

Prelekcja na temat: Jak szybko i skutecznie wylecz

na którą zaprasza Klub Seniora „Wrzos” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladź

Formy pomocy na rzecz Seniorów w naszym mieście

Dnia 25.05.2017r. Klub Seniora „Wrzos” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi zaprosił do Pracowni Orange Z-cę Dyrektora MOPS Pana Krzysztofa Leśniaka, Dyrektora Domu Pomocy Społecznej im. J.Kaczmarka Pana Dominika Hodurka oraz Przewodniczącą Rady Seniorów naszego miasta Panią Barbarę Strzelecką, na spotkanie w trakcie którego poruszane były dość ważne tematy dotyczące osób starszych.

KOMUNIKAT

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej informuje, że w związku ze zmianą godzin urzędowania banku od lipca 2017 roku kasa MOPS będzie czynna: w dniach wypłat od godz.12:00-14:30 w pozostałych dniach od 9:00-14:00

Kategoria: Aktualności całość aktualności: KOMUNIKAT
Jolanta Klimek (Bąk)… dla Seniorów

Wczorajsze popołudnie z poezją Jolanty Klimek (Bąk) pełne było radości, śpiewu i optymistycznej energii. Można było wysłuchać wierszy w świetnej interpretacji samej poetki oraz muzyki i śpiewu w wykonaniu Hiacynty Zdechlikiewicz i Andrzeja Brigge.

Dzień Solidarności Międzypokoleniowej „Młodo

Jeszcze do niedawna sześćdziesięciolatkowie poznawali się głównie na dancingach w Ciechocinku a dzisiaj grupa 60+, to często ludzie aktywni zawodowo, którzy na nowo podejmują wyzwania związane z samorealizacją i spełnianiem marzeń.

Majowe popołudnie z poezją Jolanty Klimek (Bąk)

Jolanta Klimek (Bąk) - z urodzenia chorzowianka, potem katowiczanka, a obecnie czeladzianka. Była urzędniczką i nauczycielką w przedszkolu. Obecnie opiekuje się wnukami i spełnia swoje pasje: zwiedza skanseny, muzea i galerie sztuki, chodzi na koncerty i pisze, pisze wiersze, które często dedykuje rodzinie i znajomym.

Zajęcia psychologiczne  Siła autoprezentacji, cz

Pewnie znasz to uczucie ściśniętego żołądka, jakie dopada Cię czasem przed ważnymi spotkaniami. I te krople potu spływające wtedy po ciele… Brr! Twoją siłą napędową w takich sytuacjach jest pewność, że ludzie Cię kupią bez względu na to, co oferujesz, bo silna marka osobista sprzedaje się sama.

„Trudność czy wyzwanie? Sposoby rozwiązywania

Całe nasze życie polega na rozwiązywaniu problemów, od najprostszych poczynając, na bardzo skomplikowanych i poważnych kończąc. Ale czy zastanawiamy się nad tym, jak rozwiązujemy problemy?

Życzenia

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Życzenia

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

  • Podmiot udostępniający informację:Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Czeladzi
  • Pierwsza publikacja:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
  • Aktualizacja publikacji:Ledwoń Dominik2016-02-29 11:01:17
  • Wytworzenie publikacji:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
  • Zatwierdzenie informacji:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
Drukuj Liczba odwiedzin: 56

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl