Dane adresowe:

Miejski Ośrodek Pomocy
Społecznej w Czeladzi

ul. 17 Lipca 27, 41-250 Czeladź
tel. 32 265-14-42

Jesteś na: Strona główna / Aktualności

Aktualności

  • Znaleziono 223 wiadomości.

Życzenia Świąteczne

Wigilia to szczególny wieczór, w czasie którego dzielimy się nie tylko opłatkiem, ale przede wszystkim czułością, radością i szczęściem. Przebywając z bliskimi, chcemy im to powiedzieć w sposób szczególny, niezwykły, który odda chociaż namiastkę tego, co nosimy w sercu. Przy choince, w blasku świec, dajmy się ponieść świątecznej aurze i złóżmy sobie życzenia pełne miłości.

"Hej kolęda, kolęda..."

W ubiegły czwartkowy wieczór w budynku Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Czeladź - Piaski ul.Zwycięstwa 6 było baaardzo gwarno. Seniorzy z naszego miasta pięknie śpiewali kolędy przy ustrojonej choince, aromatycznej kawce

Klub Seniora "Wrzos" Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Choinki i bałwanki są piękne... a humory uczestników zajęć dopisywały przez cały wtorkowy wieczór :-) w Pracowni Orange Czeladź-Piaski

Hej kolęda, kolęda...

Coraz większymi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Właściwie już od początku grudnia telewizja, radio i prasa wprowadzają nas w świąteczny nastrój. Jak co roku rzucamy się w wir zakupów, planujemy świąteczne wyjazdy, rodzinne spotkania. Coraz częściej słyszymy też kolędy.

Zajęcia plastyczne „Pomysły na Boże Narodzeni

Zajęcia plastyczne „Pomysły na Boże Narodzenie...” choinki z kolorowego papieru, bałwanki z wacików… do wyboru Konkurs na najdłuższy łańcuch… z nagrodami :-)

„Andrzejki z książką w tle...”

Andrzejki… to już tylko miłe wspomnienia sympatycznej zabawy.

Mikołaj z Klubem Seniora „Wrzos”

Zapraszamy wszystkich Seniorów z naszego miasta. Członkowie Klubu Seniora „Wrzos” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi czekają na Was :-) Będzie słodki poczęstunek i sympatyczne niespodzianki od Mikołaja :-)

Zajęcia plastyczne w Klubie Seniora „Wrzos”

Wczorajsze zajęcia plastyczne w Klubie Seniora „Wrzos” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi.

18 listopada 2016r. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Czeladzi obchodził uroczyście Dzień Pracownika Socjalnego. Podczas uroczystości, która odbyła się w Galerii Sztuki Współczesnej „Elektrownia” w Czeladzi, przedstawiono ważną rolę jaką pracownik socjalny odgrywa w życiu osób, rodzin jak również społeczności lokalnej naszego miasta oraz dodatkowo podsumowano całoroczną działalność.

„Druga przygoda z papierową wikliną”

Zachęcamy wszystkich Seniorów z naszego miasta. Członkowie Klubu Seniora „Wrzos” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi czekają na Was :-) :-)

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

  • Podmiot udostępniający informację:Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Czeladzi
  • Pierwsza publikacja:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
  • Aktualizacja publikacji:Ledwoń Dominik2016-02-29 11:01:17
  • Wytworzenie publikacji:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
  • Zatwierdzenie informacji:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
Drukuj Liczba odwiedzin: 56

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl