Dane adresowe:

Miejski Ośrodek Pomocy
Społecznej w Czeladzi

ul. 17 Lipca 27, 41-250 Czeladź
tel. 32 265-14-42

Jesteś na: Strona główna / Aktualności

Aktualności

  • Znaleziono 340 wiadomości.

„Karnawałowe spotkanie z wierszem i piosenką

Wczoraj (9 stycznia 2018r.) w Pracowni Orange Czeladź – Piaski ul. Zwycięstwa 6 członkowie Klubu Seniora „ Wrzos” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi i Seniorzy z naszego miasta gościli Panią Jolantę Klimek (Bąk) przesympatyczną czeladzką poetkę :-)

Karta Dużej Rodziny

W związku z wejściem w życie od 1 stycznia 2018r. zmian w ustawie o Karcie Dużej Rodziny, wszystkie rodziny zamieszkujące w gminie Czeladź, które złożyły wniosek o przyznanie tradycyjnej formy karty do dnia 31 grudnia 2017r. mogą wnioskować o przyznanie dodatkowej elektronicznej formy karty dla każdego członka rodziny wielodzietnej.

OGŁOSZENIE

Ogłoszenie dotyczące Dodatku Energetycznego

Kategoria: Aktualności całość aktualności: OGŁOSZENIE
Spektakl edukacyjny „Odcienie muzyki”

Klub Seniora „Wrzos” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi zaprasza wszystkich Seniorów z naszego miasta na spotkanie z Panem Krzysztofem Zięcikiem w ramach Poetyckiej Akademii Wiedzy o Sztuce.

Wieczór kolęd i pastorałek - „Maleńka miło

Czas okresu Bożego Narodzenia obfituje w różne spotkania. To chwile, kiedy można na moment zwolnić, problemy służbowe i prywatne odłożyć na bok i skupić się na tym co nas łączy, a nie dzieli, co cieszy, a nie smuci :-)

Zaproszenie na Dzień Babci i Dzień Dziadka do Pr

Tylko jeden dzień w roku babcie i dziadkowie mogą poczuć się bardzo wyjątkowo. 21 i 22 stycznia obchodzony jest Dzień Babci i Dziadka. To oznacza, że wnuczęta mają okazję sprezentować im coś szczególnego. Upominek nie musi być kosztowny. Ważne, żeby podarowany był od serca. Może to być laurka z rymowanką w środku, piękny kwiat z kartą, na której widnieją życzenia albo czekoladki z wierszem dla babci i dziadka.

„Karnawałowe spotkanie z wierszem i piosenką

Członkowie Klubu Seniora „Wrzos” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi zapraszają wszystkich Seniorów z naszego miasta na spotkanie z poezją Pani Jolanty Klimek (Bąk)

ŻYCZENIA NA BOŻE NARODZENIE

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia… to nie tylko czas przedświątecznej gorączki i przygotowań, ale również czas wysyłania życzeń bożonarodzeniowych :-)

Spotkanie Wigilijne w Klubie Seniora „Wrzos” M

Święta Bożego Narodzenia to dla wielu z nas najpiękniejsze, najcieplejsze, rodzinne, pełne radości chwile. Każdy z nas pewnie chciałby, aby trwały choć troszkę dłużej.

WIGILIA 2017

W dniu 18 grudnia 2017 roku w Domu Pomocy Społecznej “Senior” w Czeladzi odbyło się spotkanie wigilijne dla podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: WIGILIA 2017

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

  • Podmiot udostępniający informację:Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Czeladzi
  • Pierwsza publikacja:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
  • Aktualizacja publikacji:Ledwoń Dominik2016-02-29 11:01:17
  • Wytworzenie publikacji:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
  • Zatwierdzenie informacji:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
Drukuj Liczba odwiedzin: 56

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl