Dane adresowe:

Miejski Ośrodek Pomocy
Społecznej w Czeladzi

ul. 17 Lipca 27, 41-250 Czeladź
tel. 32 265-14-42

Jesteś na: Strona główna / Aktualności

Aktualności

  • Znaleziono 340 wiadomości.

Życzenia świąteczne dla Klubu Seniora „Wrzos

Dzisiaj (12.12.2017r.) członkowie Klubu Seniora „Wrzos” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi otrzymali piękną kartkę z życzeniami świątecznymi od Wicemarszałka Sejmu RP Pani Barbary Dolniak :-)

OGŁOSZENIE

Dnia 29.12.2017r kasa Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi będzie nieczynna z powodu inwentaryzacji.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: OGŁOSZENIE
Zajęcia psychologiczne - „Empatia czyli rozumie

Empatia - to zdolność do współodczuwania stanów emocjonalnych drugiego człowieka, pozwala zrozumieć jego decyzje, postawy i działania. Posiadanie empatii lub nie... zależy od wielu czynników, przede wszystkim od relacji z rodzicami we wczesnym dzieciństwie, ale i od środowiska, w którym wzrastamy i żyjemy.

„Zajęcia psychologiczne pod choinką”

Na wczorajszych zajęciach psychologicznych (07.12.2017r.) poruszany był dość ważny temat… SAMOTNOŚĆ, która dla wielu ludzi zdecydowanie potrafi być najgorszym wrogiem sensu życia. Dlaczego tak bardzo boimy się samotności? Co w niej takiego złego? Z pewnością dla każdego z nas oznacza co innego…

Gala podsumowująca Kampanię „Białej Wstążki

W dniu 05.12.2017 r. w Kopalni Kultury w Czeladzi odbyła się gala podsumowująca Kampanię „Białej Wstążki”, realizowaną po raz pierwszy na terenie miasta Czeladź w ramach 16 dni przeciw przemocy wobec kobiet. Inicjatorem i realizatorem działań był Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Czeladzi.

„Książka pod choinkę”

Święta za pasem, półki księgarskie uginają się od świetnych nowości. Co warto podarować bliskim pod choinkę? Członkowie Klubu Seniora „Wrzos” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi już wiedzą…. po wczorajszym popołudniowym spotkaniu w Pracowni Orange z Kierownikiem Filii nr 2 Panią Joanną Herman :-)

„Biała Wstążka”

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Czeladzi jest inicjatorem Kampanii „Biała Wstążka” realizowanej w ramach światowych 16 dni przeciw przemocy, która pierwszy raz była realizowana na terenie miasta Czeladź.

Pomoc osobom bezdomnym w okresie sezonu zimowego 2

Władze miasta oraz przedstawiciele czeladzkich instytucji, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Straży Miejskiej i Policji zwracają się z apelem do mieszkańców naszego miasta o zwrócenie szczególnej uwagi na osoby wymagające pomocy.

Konkurs z nagrodami „Jaka to piosenka?”

Członkowie Klubu Seniora „Wrzos” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi zapraszają wszystkich Seniorów z naszego miasta na konkurs z nagrodami „Jaka to piosenka?” :-)

Konsultacje Społeczne - Usługi

W dniach od 30.11.2017 do 6.12.2017r. odbędą się konsultacje społeczne w sprawie projektu uchwały dotyczącej szczegółowych warunków przyznawania i ustalania odpłatności za usługi opiekuńcze i specjalistyczne usługi opiekuńcze, z wyłączeniem specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi oraz szczegółowych warunków częściowego lub całkowitego zwalniania od opłat, czy też trybu ich pobierania.

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

  • Podmiot udostępniający informację:Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Czeladzi
  • Pierwsza publikacja:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
  • Aktualizacja publikacji:Ledwoń Dominik2016-02-29 11:01:17
  • Wytworzenie publikacji:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
  • Zatwierdzenie informacji:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
Drukuj Liczba odwiedzin: 56

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl