Dane adresowe:

Miejski Ośrodek Pomocy
Społecznej w Czeladzi

ul. 17 Lipca 27, 41-250 Czeladź
tel. 32 265-14-42

Jesteś na: Strona główna / Aktualności

Aktualności

  • Znaleziono 332 wiadomości.

„Prostota i umiar kluczem do szczęśliwego i ha

Nie chodzi tu absolutnie o życie w ascezie i wyrzeczenie się wszelkich wygód i dóbr materialnych na rzecz życia blisko natury z minimalną ilością rzeczy. Prostoty szukamy w sobie.

OGŁOSZENIE

Uprzejmie informujemy, że w dniu 10 listopada 2017r. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Czeladzi czynny będzie do godziny 12.00

Kategoria: Aktualności całość aktualności: OGŁOSZENIE
„Rozkwitają pąki białych róż...”

11 listopada - Święto Niepodległości - to dla każdego Polaka ważna data - symbol miłości Ojczyzny, walki o wolność, symbol wiary i zwycięstwa. Dla upamiętnienia tej ważnej rocznicy,

Dlaczego warto znać zasady savoir-vivre?!

Czy dobre maniery są nadal w cenie? Czy może jako zachowania przeszły do lamusa? Dlaczego warto wgłębiać się w zawiłości i zasady savoir-vivre? Znajomość norm dobrego zachowania daje nam poczucie bezpieczeństwa, pomaga odnaleźć się w niezręcznej czy trudnej sytuacji i wyjść z niej z twarzą.

„Piosenki naszej młodości”

Bella bella donna, Głęboka studzienka, W zielonym gaju, Szła dzieweczka, Biały miś… la la la.… to tylko niektóre piosenki śpiewane przez Seniorów w czwartkowe popołudnie (12.10.2017r.) w Pracowni Orange Czeladź – Piaski.

Ogłoszenie

Ogłoszenie

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Ogłoszenie
„Książki na jesienne wieczory”

Zaczęło się, nadchodzą... długie, trochę mroczne i mokre, chłodne, a czasem ponure, jesienne wieczory. Można je przecież ocieplić i rozświetlić herbatą z imbirem, ciepłym kocem i... książką.

Ogłoszenie

Ogłoszenie

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Ogłoszenie
F I T Senior w Kopalni Kultury Czeladź Piaski

Pomimo deszczowej pogody dnia 3 października br seniorzy licznie przybyli do Kopalni Kultury, aby wspólnie spędzić aktywnie czas.

„Święto ziemniaka z Przedszkolem nr 10”

Dzisiejsze przedpołudnie (02.10.2017r.) członkowie Klubu Seniora „Wrzos” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi spędzili z kochanymi dzieciaczkami z Przedszkola nr 10 w Czeladzi. Piękna, złota polska jesień, zachęcała wszystkich do zabaw w ogrodzie przedszkolnym.

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

  • Podmiot udostępniający informację:Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Czeladzi
  • Pierwsza publikacja:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
  • Aktualizacja publikacji:Ledwoń Dominik2016-02-29 11:01:17
  • Wytworzenie publikacji:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
  • Zatwierdzenie informacji:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
Drukuj Liczba odwiedzin: 56

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl