Dane adresowe:

Miejski Ośrodek Pomocy
Społecznej w Czeladzi

ul. 17 Lipca 27, 41-250 Czeladź
tel. 32 265-14-42

Jesteś na: Strona główna / Aktualności

Aktualności

  • Znaleziono 292 wiadomości.

„Wiosenne kwiaty z bibuły”

Wczorajsze popołudnie w Pracowni Orange było radosne, kolorowe i ciepłe, mimo deszczu za oknami.

Spotkanie z Seniorami w ramach programu "Dojrzały

Klub Seniora „Wrzos” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi zorganizował dnia 4 kwietnia br w Pracowni Orange, spotkanie z Seniorami naszego miasta w ramach programu „Dojrzały Pieszy”. Naszymi gośćmi byli sierżant sztabowy Magdalena Kłos z Komisariatu Policji w Czeladzi oraz starszy sierżant Tomasz Mogielski z Komendy Powiatowej Policji w Będzinie.

INFORMACJA

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Dział Świadczeń Rodzinnych i Alimentacyjnych informuje, że w przypadku ubiegania się o świadczenie wychowawcze na drugie i kolejne dziecko nie jest brany pod uwagę dochód rodziny.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: INFORMACJA
Sprostowanie Informacji zawartych w biuletynie Cze

Sprostowanie Informacji zawartych w biuletynie Czeladzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej nr 1 (138) marzec 2017, odnośnie dodatków mieszkaniowych.

Zajęcia plastyczne

Wiosna za oknami coraz bliżej. Postarajmy się, aby i w naszym domu już niedługo zawitała. Na to, aż zakwitną tulipany, hiacynty i żonkile, jeszcze trochę musimy poczekać, ale ozdobić dom kolorowymi bukiecikami możemy już teraz :-)

Życie Jest Piękne...

Wczorajsze zajęcia psychologiczne jak zawsze cieszyły się dużym zainteresowaniem :-) Klub Seniora „Wrzos” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi ponownie zaprasza wszystkich Seniorów z naszego miasta w kwietniu br.

WAŻNY KOMUNIKAT!!

W dniu dzisiejszym tj. 22.03.2017r z powodu awarii kanalizacji nastąpiły utrudnienia w pracy MOPS Czeladź. W sprawach pilnych prosimy się kontaktować bezpośrednio z pracownikami socjalnymi na rejonach. Wypłaty z III Terminu są realizowane w budynku MOPS Czeladź przy ulicy 17 Lipca 27 w pokoju nr 10 (parter)

Spotkanie z Policją w ramach akcji Dojrzały pies

Klub Seniora „Wrzos” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi zaprasza wszystkich Seniorów z naszego miasta na spotkanie z Policją.

Program Pomocy Dzieciom w ciężkim stanie klinicz

Szanowni Państwo, Rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji finansowej, opiekujące się dziećmi w ciężkim stanie klinicznym, mogą ubiegać się o roczne stypendium Stowarzyszenia SPES.

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

  • Podmiot udostępniający informację:Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Czeladzi
  • Pierwsza publikacja:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
  • Aktualizacja publikacji:Ledwoń Dominik2016-02-29 11:01:17
  • Wytworzenie publikacji:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
  • Zatwierdzenie informacji:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
Drukuj Liczba odwiedzin: 56

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl