Dane adresowe:

Miejski Ośrodek Pomocy
Społecznej w Czeladzi

ul. 17 Lipca 27, 41-250 Czeladź
tel. 32 265-14-42

Jesteś na: Strona główna / Aktualności

Aktualności

  • Znaleziono 332 wiadomości.

Jolanta Klimek (Bąk)… dla Seniorów

Wczorajsze popołudnie z poezją Jolanty Klimek (Bąk) pełne było radości, śpiewu i optymistycznej energii. Można było wysłuchać wierszy w świetnej interpretacji samej poetki oraz muzyki i śpiewu w wykonaniu Hiacynty Zdechlikiewicz i Andrzeja Brigge.

Dzień Solidarności Międzypokoleniowej „Młodo

Jeszcze do niedawna sześćdziesięciolatkowie poznawali się głównie na dancingach w Ciechocinku a dzisiaj grupa 60+, to często ludzie aktywni zawodowo, którzy na nowo podejmują wyzwania związane z samorealizacją i spełnianiem marzeń.

Majowe popołudnie z poezją Jolanty Klimek (Bąk)

Jolanta Klimek (Bąk) - z urodzenia chorzowianka, potem katowiczanka, a obecnie czeladzianka. Była urzędniczką i nauczycielką w przedszkolu. Obecnie opiekuje się wnukami i spełnia swoje pasje: zwiedza skanseny, muzea i galerie sztuki, chodzi na koncerty i pisze, pisze wiersze, które często dedykuje rodzinie i znajomym.

Zajęcia psychologiczne  Siła autoprezentacji, cz

Pewnie znasz to uczucie ściśniętego żołądka, jakie dopada Cię czasem przed ważnymi spotkaniami. I te krople potu spływające wtedy po ciele… Brr! Twoją siłą napędową w takich sytuacjach jest pewność, że ludzie Cię kupią bez względu na to, co oferujesz, bo silna marka osobista sprzedaje się sama.

„Trudność czy wyzwanie? Sposoby rozwiązywania

Całe nasze życie polega na rozwiązywaniu problemów, od najprostszych poczynając, na bardzo skomplikowanych i poważnych kończąc. Ale czy zastanawiamy się nad tym, jak rozwiązujemy problemy?

Życzenia

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Życzenia
„Wesołe jajeczko”

Wielkanocne spotkanie z Klubem Seniora „Wrzos” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi, które odbyło się 11 kwietnia 2017 roku o godzinie 11:00 w Pracowni Orange, ul. Zwycięstwa 6, udało się wyśmienicie.

Przedmiotem konsultacji będzie poznanie opinii mieszkańców Miasta Czeladź dotyczącej wejścia Miasta Czeladź w skład tworzonego na terenie województwa śląskiego związku metropolitalnego, o którym mowa w art. 1 ust. 2 i 3 ustawy z dnia 9 marca 2017 roku o związku metropolitalnym w województwie śląskim.

Dnia 19 Maja 2017 roku kasa MOPS będzie nieczynna z przyczyn technicznych.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: INFORMACJA
"AS - Aktywny Senior"

Starostwo Powiatowe w Będzinie informuje o możliwości uczestnictwa osób 60+ w Powiatowym Programie dla Seniorów

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

  • Podmiot udostępniający informację:Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Czeladzi
  • Pierwsza publikacja:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
  • Aktualizacja publikacji:Ledwoń Dominik2016-02-29 11:01:17
  • Wytworzenie publikacji:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
  • Zatwierdzenie informacji:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
Drukuj Liczba odwiedzin: 56

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl