Dane adresowe:

Miejski Ośrodek Pomocy
Społecznej w Czeladzi

ul. 17 Lipca 27, 41-250 Czeladź
tel. 32 265-14-42

Jesteś na: Strona główna / Aktualności

Aktualności

  • Znaleziono 348 wiadomości.

„Książka w plecaku”

Klub Seniora „Wrzos” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi zaprasza wszystkich chętnych Seniorów z naszego miasta na spotkanie z Kierownikiem Filii nr 2 MBP Czeladź - Panią Joanną Herman, która doradzi nam jakie książki warto spakować na wakacje.

„Muzyka odcieni”

Klub Seniora „Wrzos” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi zaprasza wszystkich chętnych Seniorów z naszego miasta na spektakl edukacyjny pt; „ Muzyka odcieni” o sławnych malarzach i wielkim światowym malarstwie.

Dzień Dziecka z Przedszkolem nr 10 w Czeladzi

Dnia 31 maja br członkowie Klubu Seniora „Wrzos” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi bawili się wyśmienicie w ogrodzie przed budynkiem ul. Zwycięstwa 6. Kolorowe balony, Drzewko Szczęścia, pyszne kiełbaski z grilla, wata na patyku, tańce disco, zabawy ruchowe z chustą animacyjną to atrakcje, które sprawiły przyjemność i radość nie tylko dzieciom z Przedszkola nr 10 Czeladź – Piaski.

Prelekcja na temat: Jak szybko i skutecznie wylecz

na którą zaprasza Klub Seniora „Wrzos” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladź

Formy pomocy na rzecz Seniorów w naszym mieście

Dnia 25.05.2017r. Klub Seniora „Wrzos” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi zaprosił do Pracowni Orange Z-cę Dyrektora MOPS Pana Krzysztofa Leśniaka, Dyrektora Domu Pomocy Społecznej im. J.Kaczmarka Pana Dominika Hodurka oraz Przewodniczącą Rady Seniorów naszego miasta Panią Barbarę Strzelecką, na spotkanie w trakcie którego poruszane były dość ważne tematy dotyczące osób starszych.

KOMUNIKAT

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej informuje, że w związku ze zmianą godzin urzędowania banku od lipca 2017 roku kasa MOPS będzie czynna: w dniach wypłat od godz.12:00-14:30 w pozostałych dniach od 9:00-14:00

Kategoria: Aktualności całość aktualności: KOMUNIKAT
Jolanta Klimek (Bąk)… dla Seniorów

Wczorajsze popołudnie z poezją Jolanty Klimek (Bąk) pełne było radości, śpiewu i optymistycznej energii. Można było wysłuchać wierszy w świetnej interpretacji samej poetki oraz muzyki i śpiewu w wykonaniu Hiacynty Zdechlikiewicz i Andrzeja Brigge.

Dzień Solidarności Międzypokoleniowej „Młodo

Jeszcze do niedawna sześćdziesięciolatkowie poznawali się głównie na dancingach w Ciechocinku a dzisiaj grupa 60+, to często ludzie aktywni zawodowo, którzy na nowo podejmują wyzwania związane z samorealizacją i spełnianiem marzeń.

Majowe popołudnie z poezją Jolanty Klimek (Bąk)

Jolanta Klimek (Bąk) - z urodzenia chorzowianka, potem katowiczanka, a obecnie czeladzianka. Była urzędniczką i nauczycielką w przedszkolu. Obecnie opiekuje się wnukami i spełnia swoje pasje: zwiedza skanseny, muzea i galerie sztuki, chodzi na koncerty i pisze, pisze wiersze, które często dedykuje rodzinie i znajomym.

Zajęcia psychologiczne  Siła autoprezentacji, cz

Pewnie znasz to uczucie ściśniętego żołądka, jakie dopada Cię czasem przed ważnymi spotkaniami. I te krople potu spływające wtedy po ciele… Brr! Twoją siłą napędową w takich sytuacjach jest pewność, że ludzie Cię kupią bez względu na to, co oferujesz, bo silna marka osobista sprzedaje się sama.

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

  • Podmiot udostępniający informację:Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Czeladzi
  • Pierwsza publikacja:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
  • Aktualizacja publikacji:Ledwoń Dominik2016-02-29 11:01:17
  • Wytworzenie publikacji:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
  • Zatwierdzenie informacji:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
Drukuj Liczba odwiedzin: 56

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl