Dane adresowe:

Miejski Ośrodek Pomocy
Społecznej w Czeladzi

ul. 17 Lipca 27, 41-250 Czeladź
tel. 32 265-14-42

Jesteś na: Strona główna / Aktualności

Aktualności

  • Znaleziono 322 wiadomości.

„Życie jest piękne...” - sposoby samodzielne

To oczywiste, że aby zmienić swoje życie, musimy zacząć od zmiany naszego sposobu myślenia. Jednak uwolnienie się od niekorzystnych nawyków mentalnych jest dla wielu z nas trudniejsze, niż mogłoby się wydawać.

Dzień Kobiet w Klubie Seniora „Wrzos”

Dzień Kobiet to wyjątkowe święto wszystkich Pań. To moment, aby złożyć życzenia wszystkim kobietom oraz sprawić by poczuły się one wyjątkowo. Z tej właśnie okazji Klub Seniora „Wrzos” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi zaprosił wszystkie Panie na uroczyste spotkanie w Pracowni Orange na Piaskach ul. Zwycięstwa 6.

Opieka domowa dla Seniora

Jeżeli jesteś osobą samotną, niezdolną do samodzielnego funkcjonowania ze względu na wiek lub stan zdrowia, jeżeli potrzebujesz pomocy osoby drugiej a rodzina nie jest w stanie Ci jej zapewnić, możesz zgłosić się do pracownika socjalnego Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi ul.17 Lipca 27 i zasygnalizować swój problem.

Informacja

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Czeladzi informuje, że od dnia 02.03.2017r. Dział Świadczeń Rodzinnych i Alimentacyjnych został przeniesiony na ulicę 17go Lipca 12 (dawny sklep Sportowy). Telefon kontaktowy: 32 265 31 95, 32 265 31 85. Wszystkie sprawy związane z zasiłkami rodzinnymi, funduszem alimentacyjnym, świadczeniem wychowawczym 500+, świadczeniem rodzicielskim i z zasiłkiem dla opiekuna będą załatwiane pod Ww adresem.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Informacja
Dzień Kobiet

Goździki i rajstopy - takie prezenty na Dzień Kobiet to już klasyka. Jakie życzenia dołączyć do podarunku?

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Dzień Kobiet
Zajęcia psychologiczne -” Jak polubić samego s

Zajęcia psychologiczne -” Jak polubić samego siebie?” - sposoby na zwiększenie poczucia własnej wartości.

Walentynki z Klubem Seniora „Wrzos”

Walentynki po 60? Dlaczego nie! Oczywiście, że nie musicie obdarowywać się czerwonymi serduszkami i czekoladkami choć jest to bardzo miłe :-)

„Książki na walentynkowy wieczór”

Wczorajsze popołudnie w Pracowni Orange Czeladź-Piaski ul. Zwycięstwa 6 (9 luty br.) seniorzy z naszego miasta spędzili bardzo radośnie. Kierownik Filii nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czeladzi Pani Joanna Herman zaprezentowała wszystkim nowości książkowe „z serduszkiem”.

Zaległy Dodatek Energetyczny zostanie wypłacony 09.02.2017r.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Informacja
Zajęcia psychologiczne

Członkowie Klubu Seniora „Wrzos” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi serdecznie zapraszają wszystkich Seniorów z miasta Czeladź na zajęcia psychologiczne - „Jak polubić samego siebie?...” - sposoby na zwiększenie poczucia własnej wartości.

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

  • Podmiot udostępniający informację:Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Czeladzi
  • Pierwsza publikacja:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
  • Aktualizacja publikacji:Ledwoń Dominik2016-02-29 11:01:17
  • Wytworzenie publikacji:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
  • Zatwierdzenie informacji:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
Drukuj Liczba odwiedzin: 56

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl