Dane adresowe:

Miejski Ośrodek Pomocy
Społecznej w Czeladzi

ul. 17 Lipca 27, 41-250 Czeladź
tel. 32 265-14-42

Jesteś na: Strona główna / Aktualności

Aktualności

  • Znaleziono 254 wiadomości.

Wakacje!!!

Już w poniedziałek dzieci będące pod opieką Działu ds. wspierania rodzin wyjadą na upragniony wypoczynek. W tym roku po raz pierwszy nasz ośrodek zorganizował obóz socjoterapeutyczny dla 25 dzieci w wieku od 6 - 15 roku życia.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Wakacje!!!
Aktywizacja zawodowa kobiet

W maju rozpoczęły się zajęcia warsztatowe dla kobiet, które stoją przed wyborem drogi zawodowej, a także chcą świadomie podejmować decyzje dotyczące przyszłej pracy. Celem zajęć jest objęcie uczestników projektu specjalistycznym doradztwem w formie warsztatów grupowych i porad indywidualnych. Warsztaty są skierowane do kobiet będących pod opieką asystentów rodzin.

Festyn Rodzinny "Powitanie Lata"

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Czeladzi serdecznie zaprasza na Festyn Rodzinny „Powitanie Lata”, który odbędzie się w dniu 25 czerwca 2016 roku o godzinie 11:00 na terenie ogrodu MOPS w Czeladzi przy ul.17 Lipca 27.

Dzień Dziecka

1 czerwca bez żadnych przeszkód i przy pięknej pogodzie wszystkie dzieci uczestniczące w zajęciach przez Dział ds. wspierania rodziny zebrały się na ogródku świetlicowym, aby wspólnie świętować Międzynarodowy Dzień Dziecka.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Dzień Dziecka
Sztuka i czas...

Klub Seniora „Wrzos” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi zaprasza wszystkich Seniorów z naszego miasta na gawędy Pana Krzysztofa Zięcika – malarstwo, muzyka, literatura w kontekście historycznym.

Kanzashi, czyli robótki ze wstążki

Dnia 23 maja br członkowie Klubu Seniora „Wrzos” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi odwiedzili koleżanki z Klubu Seniora „Aktywna Jesień Życia” w Czeladzi ul. Dehnelów 35. Przy „słodkim stole” uczyliśmy się dość trudnej sztuki kanzashi…

"GrillParty" dla Seniorów

Projekt „Wiosna z Seniorem” dobiegł już końca. Uroczyste zakończenie odbyło się 20 maja br w ogródku Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Czeladź-Piaski ul. Zwycięstwa 6.

Wiosna z Seniorem

Projekt „Wiosna z Seniorem” realizowany jest przez: Radną Rady Miejskiej Panią Patrycję Juszczyk, Klub Seniora „Wrzos” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Miejską Bibliotekę Publiczną, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czeladzi, dzięki szeroko rozumianej pomocy Urzędu Miasta Czeladź.

Fotorelacja "Akcja Pisania Bajek"

Uroczyste zakończenie Akcji Czytania Bajek odbyło się dnia 7 maja 2016 roku o godzinie 10.00 w Spółdzielczym Domu Kultury "Odeon"

BUS 500plus w Czeladzi

W związku z szeroko zakrojoną akcją informacyjną na temat Programu Rodzina 500+, informujemy, iż w dniu 25.05.2016r. przyjedzie do naszego miasta „BUS 500+”.

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

  • Podmiot udostępniający informację:Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Czeladzi
  • Pierwsza publikacja:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
  • Aktualizacja publikacji:Ledwoń Dominik2016-02-29 11:01:17
  • Wytworzenie publikacji:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
  • Zatwierdzenie informacji:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
Drukuj Liczba odwiedzin: 56

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl