Dane adresowe:

Miejski Ośrodek Pomocy
Społecznej w Czeladzi

ul. 17 Lipca 27, 41-250 Czeladź
tel. 32 265-14-42

Jesteś na: Strona główna / Aktualności

Aktualności

  • Znaleziono 348 wiadomości.

Sprostowanie Informacji zawartych w biuletynie Cze

Sprostowanie Informacji zawartych w biuletynie Czeladzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej nr 1 (138) marzec 2017, odnośnie dodatków mieszkaniowych.

Zajęcia plastyczne

Wiosna za oknami coraz bliżej. Postarajmy się, aby i w naszym domu już niedługo zawitała. Na to, aż zakwitną tulipany, hiacynty i żonkile, jeszcze trochę musimy poczekać, ale ozdobić dom kolorowymi bukiecikami możemy już teraz :-)

Życie Jest Piękne...

Wczorajsze zajęcia psychologiczne jak zawsze cieszyły się dużym zainteresowaniem :-) Klub Seniora „Wrzos” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi ponownie zaprasza wszystkich Seniorów z naszego miasta w kwietniu br.

WAŻNY KOMUNIKAT!!

W dniu dzisiejszym tj. 22.03.2017r z powodu awarii kanalizacji nastąpiły utrudnienia w pracy MOPS Czeladź. W sprawach pilnych prosimy się kontaktować bezpośrednio z pracownikami socjalnymi na rejonach. Wypłaty z III Terminu są realizowane w budynku MOPS Czeladź przy ulicy 17 Lipca 27 w pokoju nr 10 (parter)

Spotkanie z Policją w ramach akcji Dojrzały pies

Klub Seniora „Wrzos” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi zaprasza wszystkich Seniorów z naszego miasta na spotkanie z Policją.

Program Pomocy Dzieciom w ciężkim stanie klinicz

Szanowni Państwo, Rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji finansowej, opiekujące się dziećmi w ciężkim stanie klinicznym, mogą ubiegać się o roczne stypendium Stowarzyszenia SPES.

„Życie jest piękne...” - sposoby samodzielne

To oczywiste, że aby zmienić swoje życie, musimy zacząć od zmiany naszego sposobu myślenia. Jednak uwolnienie się od niekorzystnych nawyków mentalnych jest dla wielu z nas trudniejsze, niż mogłoby się wydawać.

Dzień Kobiet w Klubie Seniora „Wrzos”

Dzień Kobiet to wyjątkowe święto wszystkich Pań. To moment, aby złożyć życzenia wszystkim kobietom oraz sprawić by poczuły się one wyjątkowo. Z tej właśnie okazji Klub Seniora „Wrzos” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi zaprosił wszystkie Panie na uroczyste spotkanie w Pracowni Orange na Piaskach ul. Zwycięstwa 6.

Opieka domowa dla Seniora

Jeżeli jesteś osobą samotną, niezdolną do samodzielnego funkcjonowania ze względu na wiek lub stan zdrowia, jeżeli potrzebujesz pomocy osoby drugiej a rodzina nie jest w stanie Ci jej zapewnić, możesz zgłosić się do pracownika socjalnego Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi ul.17 Lipca 27 i zasygnalizować swój problem.

Informacja

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Czeladzi informuje, że od dnia 02.03.2017r. Dział Świadczeń Rodzinnych i Alimentacyjnych został przeniesiony na ulicę 17go Lipca 12 (dawny sklep Sportowy). Telefon kontaktowy: 32 265 31 95, 32 265 31 85. Wszystkie sprawy związane z zasiłkami rodzinnymi, funduszem alimentacyjnym, świadczeniem wychowawczym 500+, świadczeniem rodzicielskim i z zasiłkiem dla opiekuna będą załatwiane pod Ww adresem.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Informacja

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

  • Podmiot udostępniający informację:Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Czeladzi
  • Pierwsza publikacja:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
  • Aktualizacja publikacji:Ledwoń Dominik2016-02-29 11:01:17
  • Wytworzenie publikacji:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
  • Zatwierdzenie informacji:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
Drukuj Liczba odwiedzin: 56

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl