Dane adresowe:

Miejski Ośrodek Pomocy
Społecznej w Czeladzi

ul. 17 Lipca 27, 41-250 Czeladź
tel. 32 265-14-42

Jesteś na: Strona główna / Aktualności

Aktualności

  • Znaleziono 266 wiadomości.

Wieczór kolęd i pastorałek - „Maleńka miło

Czas okresu Bożego Narodzenia obfituje w różne spotkania. To chwile, kiedy można na moment zwolnić, problemy służbowe i prywatne odłożyć na bok i skupić się na tym co nas łączy, a nie dzieli, co cieszy, a nie smuci :-)

Zaproszenie na Dzień Babci i Dzień Dziadka do Pr

Tylko jeden dzień w roku babcie i dziadkowie mogą poczuć się bardzo wyjątkowo. 21 i 22 stycznia obchodzony jest Dzień Babci i Dziadka. To oznacza, że wnuczęta mają okazję sprezentować im coś szczególnego. Upominek nie musi być kosztowny. Ważne, żeby podarowany był od serca. Może to być laurka z rymowanką w środku, piękny kwiat z kartą, na której widnieją życzenia albo czekoladki z wierszem dla babci i dziadka.

„Karnawałowe spotkanie z wierszem i piosenką

Członkowie Klubu Seniora „Wrzos” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi zapraszają wszystkich Seniorów z naszego miasta na spotkanie z poezją Pani Jolanty Klimek (Bąk)

ŻYCZENIA NA BOŻE NARODZENIE

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia… to nie tylko czas przedświątecznej gorączki i przygotowań, ale również czas wysyłania życzeń bożonarodzeniowych :-)

Spotkanie Wigilijne w Klubie Seniora „Wrzos” M

Święta Bożego Narodzenia to dla wielu z nas najpiękniejsze, najcieplejsze, rodzinne, pełne radości chwile. Każdy z nas pewnie chciałby, aby trwały choć troszkę dłużej.

WIGILIA 2017

W dniu 18 grudnia 2017 roku w Domu Pomocy Społecznej “Senior” w Czeladzi odbyło się spotkanie wigilijne dla podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: WIGILIA 2017
Życzenia świąteczne dla Klubu Seniora „Wrzos

Dzisiaj (12.12.2017r.) członkowie Klubu Seniora „Wrzos” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi otrzymali piękną kartkę z życzeniami świątecznymi od Wicemarszałka Sejmu RP Pani Barbary Dolniak :-)

OGŁOSZENIE

Dnia 29.12.2017r kasa Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi będzie nieczynna z powodu inwentaryzacji.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: OGŁOSZENIE
Zajęcia psychologiczne - „Empatia czyli rozumie

Empatia - to zdolność do współodczuwania stanów emocjonalnych drugiego człowieka, pozwala zrozumieć jego decyzje, postawy i działania. Posiadanie empatii lub nie... zależy od wielu czynników, przede wszystkim od relacji z rodzicami we wczesnym dzieciństwie, ale i od środowiska, w którym wzrastamy i żyjemy.

„Zajęcia psychologiczne pod choinką”

Na wczorajszych zajęciach psychologicznych (07.12.2017r.) poruszany był dość ważny temat… SAMOTNOŚĆ, która dla wielu ludzi zdecydowanie potrafi być najgorszym wrogiem sensu życia. Dlaczego tak bardzo boimy się samotności? Co w niej takiego złego? Z pewnością dla każdego z nas oznacza co innego…

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

  • Podmiot udostępniający informację:Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Czeladzi
  • Pierwsza publikacja:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
  • Aktualizacja publikacji:Ledwoń Dominik2016-02-29 11:01:17
  • Wytworzenie publikacji:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
  • Zatwierdzenie informacji:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
Drukuj Liczba odwiedzin: 56

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl