Dane adresowe:

Miejski Ośrodek Pomocy
Społecznej w Czeladzi

ul. 17 Lipca 27, 41-250 Czeladź
tel. 32 265-14-42

Jesteś na: Strona główna / Aktualności

Aktualności

  • Znaleziono 292 wiadomości.

Doradcy Podatkowi Niepełnosprawnym

Od wtorku 20 marca br. do 26 kwietnia we wtorki i czwartki w godzinach od 9.00 do 15.00 Doradcy Podatkowi ze Śląskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych będą prowadzili bezpłatne konsultacje z zakresu ulg i uprawnień podatkowych przysługujących osobom niepełnosprawnym i ich rodzinom.

„Chcę być piękna...”

Wczorajsze (15.03.2018r.) mini warsztaty dotyczące sposobów pielęgnacji urody kobiet dojrzałych podobały się bardzo członkom Klubu Seniora „Wrzos” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi oraz Seniorom z naszego miasta.

Dzień Kobiet z Klubem Seniora „Wrzos”

Każdy miesiąc ma swój wyjątkowy dzień… marzec należy bezdyskusyjnie do płci pięknej :-) Z racji iż obchodzony 8 marca Dzień Kobiet to święto międzynarodowe, niemożliwe aby nie było o nim głośno.

Wycieczka do Wisły

Członkowie Klubu Seniora „Wrzos” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi serdecznie dziękują za piękną wycieczkę (dnia 04.03.2018r.) do Wisły :-)

„KWIATOWE KOMPOZYCJE”

Dnia 2 marca br. (piątek) członkowie Klubu Seniora „Wrzos” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi uczestniczyli w zajęciach florystycznych w Centrum Nauki i Biznesu Szkoła „Żak” w Będzinie. Serdeczne podziękowania dla Dyrektora Pani Eweliny Matysek.

„Bezpieczny Senior”

Policjanci podejmując działania profilaktyczne oraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom społecznym spotkali się 26.02.2018r. z członkami Klubu Seniora „Wrzos” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi, aby porozmawiać o bezpieczeństwie. Głównym tematem były oszustwa popełniane na szkodę osób starszych oraz metody, jakimi posługują się najczęściej przestępcy tj. „na wnuczka” i „na policjanta”.

„Chcę być piękna”

Klub Seniora „Wrzos” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi zaprasza wszystkich Seniorów z naszego miasta na mini warsztaty – poznawanie sposobów pielęgnacji urody kobiet dojrzałych… przy aromatycznej kawce i słodkim poczęstunku.

„Miłosna lista przebojów”

Wczorajsze (20.02.2018r.) zajęcia muzyczne w Pracowni Orange Czeladź- Piaski ul. Zwycięstwa 6 :-) Na zdjęciach rozśpiewani członkowie Klubu Seniora „Wrzos” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi oraz Seniorzy z miasta Czeladź.

„Dzień Kobiet” z Klubem Seniora „Wrzos” M

Dzień Kobiet to jedyny dzień w roku, kiedy kobiety są ważniejsze od mężczyzn :-) Ich wymagania wzrastają wówczas do rozmiarów portfela adoratora a najczęściej przekraczają jego budżet :-)

Kwiatowe kompozycje :-)

Miło nam oznajmić, że członkowie Klubu Seniora „Wrzos” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi otrzymali zaproszenie z rąk Dyrektora Centrum Nauki i Biznesu- Szkoły „Żak” w Będzinie na uczestnictwo w zajęciach florystycznych, które odbędą się dnia 2 marca (piątek) o godz. 11.00. Jedziemy w tym dniu do Będzina :-)

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

  • Podmiot udostępniający informację:Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Czeladzi
  • Pierwsza publikacja:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
  • Aktualizacja publikacji:Ledwoń Dominik2016-02-29 11:01:17
  • Wytworzenie publikacji:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
  • Zatwierdzenie informacji:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
Drukuj Liczba odwiedzin: 56

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl