Dane adresowe:

Miejski Ośrodek Pomocy
Społecznej w Czeladzi

ul. 17 Lipca 27, 41-250 Czeladź
tel. 32 265-14-42

Jesteś na: Strona główna / Aktualności

Aktualności

  • Znaleziono 292 wiadomości.

Babciu… to nie policjant!!! Dziadku, to nie Twó

Seniorzy to grupa osób, które powinny być otoczone szczególną ochroną, którym należy się szacunek i bezinteresowna pomoc. Zdarza się, że są to ludzie samotni, zapomniani przez bliskich. Ta grupa osób jest szczególnie narażona na działania osób,które nie mają uczciwych zamiarów. W ostatnim czasie oszuści wyłudzają od starszych osób pieniądze metodą na tzw. „policjanta” lub „wnuczka”.

„W dzień zakochanych coś oprócz kwiatka :-)

Nie każdy ma duszę romantyka więc nie dla wszystkich wyjście do kina na romantyczną komedię czy wieczór przy świecach będzie przyjemnością.

„Tłusty czwartek pełen zapachu pączków i dob

Członkowie Klubu Seniora „ Wrzos” oraz przemiłe dzieciaczki z Kreatywnej PIASKownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi ponownie RAZEM...:-)

„ Złość piękności szkodzi...” :-)

Wczorajsze zajęcia psychologiczne ( 06.02.2018r.) jak zawsze ciekawe :-)

„Walentynkowe impresje”

Tak członkowie Klubu Seniora „Wrzos” oraz dzieciaczki z Kreatywnej PIASKownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi bawiły się dzisiaj (01.02.2018r.)w Pracowni Orange Czeladź – Piaski ul. Zwycięstwa 6, na zajęciach plastycznych „Walentynkowe impresje”.

Walentynki  - „Zakochani są wśród nas”

Klub Seniora „Wrzos” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi zaprasza wszystkich Seniorów z naszego miasta na walentynkowy recital piosenek o miłości… Maja Szkutnik.

Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu nr 10 w Czela

W zimowy miesiąc styczeń wpisane są takie dni, które wzbudzają ogromne emocje – to święto Babci i Dziadka. Bez wątpienia dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, to oni czynią dzieciństwo udanym i szczęśliwym.

„Babcia, Dziadek i… Ja”

Zabawy z Babcią i Dziadkiem to świetna sprawa! Babcie i Dziadkowie chyba już nikomu nie kojarzą się z laską, siwizną i bujanym fotelem.... zabawy z nimi mają nie tylko bawić, ale i cieszyć.

„Odcienie muzyki”

Za nami kolejne spotkanie, tym razem o muzyce klasycznej i wielkich kompozytorach (16.01.2018r.) z Panem Krzysztofem Zięcikiem, członkiem Stowarzyszenia Twórców Kultury Zagłębia Dąbrowskiego… poetą, malarzem… człowiekiem o niezwykłej wrażliwości :-)

„ZŁOŚĆ PIĘKNOŚCI SZKODZI”  :-(

Negatywne emocje są w stanie nas osaczyć i przytłoczyć, nie pozwalając niekiedy nawet na swobodny oddech. Budzą nas w nocy, powodują niepokój i strach w ciągu dnia. Nie pozwalają nam na rozwinięcie naszego potencjału.

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

  • Podmiot udostępniający informację:Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Czeladzi
  • Pierwsza publikacja:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
  • Aktualizacja publikacji:Ledwoń Dominik2016-02-29 11:01:17
  • Wytworzenie publikacji:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
  • Zatwierdzenie informacji:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
Drukuj Liczba odwiedzin: 56

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl