Dane adresowe:

Miejski Ośrodek Pomocy
Społecznej w Czeladzi

ul. 17 Lipca 27, 41-250 Czeladź
tel. 32 265-14-42

Jesteś na: Strona główna / Aktualności

Aktualności

  • Znaleziono 328 wiadomości.

„Międzypokoleniowy rambit na wesoło”

Wczorajsze (5 maja br), popołudniowe spotkanie członków Klubu Seniora „Wrzos” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi z przemiłymi dzieciaczkami Kreatywnej PIASKownicy udało się wspaniale :-)

TERMIN WYPŁATY STYPENDIÓW SZKOLNYCH - 26.06.2018

Faktury, rachunki należy dostarczyć do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi ul. 17 Lipca 27 (pokój nr 4) do 12.06.2018r.

Wizyta studyjna

W dniu 25.05.2018 r. w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Czeladzi odbyła się wizyta studyjna pracowników socjalnych odbywających edukację zawodową w ramach specjalizacji II stopnia o specjalności: „Praca socjalna z osobą i rodziną z problemem przemocy”, prowadzoną w Wyższej Szkole Pedagogicznej im. Janusza Korczaka w Warszawie Wydziale Nauk Społeczno- Pedagogicznych w Katowicach

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Wizyta studyjna
„Wesołe akwarium”

Malowanie na folii :-) to prosta zabawa dla członków Klubu Seniora „Wrzos” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi i dzieci z Kreatywnej PIASKownicy, której oddali się wczoraj (29.05.br) z wielką uciechą.

„Majowa łąka”

Wczorajsze (dnia 22.05.2018r.) integracyjne zajęcia plastyczne z dziećmi z Kreatywnej PIASKownicy były radosne, twórcze a..... załączone zdjęcia mówią same za siebie :-)

„Z poezją do Lata”

Klub Seniora „Wrzos” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi zaprasza wszystkich Seniorów z naszego miasta na spotkanie z poezją przesympatycznej, pełnej ciepła i uśmiechu czeladzkiej poetki :-)

Zajęcia psychologiczne - „Siła i techniki pers

W dzisiejszych czasach wywieranie wpływu i perswazja są stosowane w wielu dziedzinach naszego życia. Wiedza na temat ich wykorzystywania jest dostępna dla każdego. Jak sprawić, by korzystanie z nich było 100% etyczne oraz jak nauczyć się ją rozpoznawać w działaniach innych ludzi?

„Piosenki wakacyjne”

Klub Seniora „Wrzos” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi zaprasza wszystkich Seniorów z naszego miasta na zajęcia muzyczne przy gitarze, na których wspólnie śpiewać będziemy piosenki wakacyjne :-)

„Międzypokoleniowy rambit na wesoło”

Klub Seniora „Wrzos” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi zaprasza wszystkich Seniorów z naszego miasta na integracyjne zajęcia ruchowe z dziećmi z Kreatywnej PIASKownicy :-)

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

  • Podmiot udostępniający informację:Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Czeladzi
  • Pierwsza publikacja:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
  • Aktualizacja publikacji:Ledwoń Dominik2016-02-29 11:01:17
  • Wytworzenie publikacji:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
  • Zatwierdzenie informacji:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
Drukuj Liczba odwiedzin: 56

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl